Ανακοινώσεις

   Συνάδελφοι, όποιος επιθυμεί να συμμετέχει σαν Κριτής στο Πανεπιστημιακό Πρωτάθλημα του Α.Π.Θ. αφιλοκερδώς, μπορεί να το δηλώσει τηλεφωνικά στον  κ. Κούβελα Νίκο στο τηλέφωνο 6972095209.

  Στους Κριτές που θα δηλώσουν συμμετοχή θα χορηγηθεί κάρτα ελευθέρας εισόδου στο σύγχρονο Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου και στο Εθνικό Κολυμβητήριο.

 

Συνάδελφοι, καλείσθε στις 2/11/2017 ημέρα Πέμπτη και ώρα 18:30 στα γραφεία του Συνδέσμου Διαιτητών Καλαθοσφαίρισης Θεσσαλονίκης (Βαλαωρίτου 7, 4ος όροφος), όπου θα υπάρχει και η παρουσία των Κυρίων Γραμμενίδη, Μελεζιάδη και Κούδα, με θέματα συζήτησης: 1) Αποτελέσματα Εξετάσεων - Ανακοίνωση Αξιολογήσεων 2) Κανονισμοί (απορίες-επεξηγήσεις) και 3) Λοιπές Ανακοινώσεις.

Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη και για τον επί πλέον λόγο, ότι θα υπάρχουν δείγματα και θα πρέπει να δηλώσετε νούμερα για τις νέες μπλούζες  πού θα φοράμε από 1/1/2018 γιατί θα είναι υποχρεωτική η ομοιόμορφη ενδυμασία στα Πρωταθλήματα της ΕΚΑ.ΣΘ και της ΕΟΚ.

Από την Ε.Ο.Κ ανακοινώνεται  ότι οι εξετάσεις αξιολόγησης των βοηθών διαιτητών νόμου Θεσσαλονίκης θα γίνουν την Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2017 και την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2017 με το εξής πρόγραμμα:

 

Τρίτη 10 Οκτωβρίου στην αίθουσα τύπου του Καυτανζογλείου Εθνικού Σταδίου (1ος όροφος)

  ΤΡΙΤΗ 10/10/17    19:30   ΤΡΙΤΗ 10/10/17    20:00
1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1 ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4 ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛ. 5 ΚΟΕΝ ΜΠΑΡΙ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΚΟΚΚΙΝΑ ΛΥΔΙΑ
7 ΑΝΤΩΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 7 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΑΣΤΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8 ΚΟΝΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
9 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΦΡΟΣΩ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11 ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ ΜΑΤΑ 11 ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΒΟΥΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
13 ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 13 ΚΡΑΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
14 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
15 ΓΙΑΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΚΩΣΤΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ  ΜΠΟΥΖΙΑ 16 ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 17 ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
18 ΓΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 18 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
19 ΓΡΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19 ΛΕΟΝΤΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ
20 ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 ΜΑΚΑΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21 ΔΗΜΑΣ ΣΩΚΤΑΤΗΣ 21 ΜΑΡΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
22 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΜΑΡΒΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
23 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 23 ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24 ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 24 ΜΕΡΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25 ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
26 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 26 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ
27 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 27 ΜΟΥΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 28 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 31 ΜΥΣΙΡΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
32 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 32 ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
33 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 33 ΝΕΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
34 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 34 ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 35 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 36 ΝΤΕΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
37 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 37 ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
38 ΚΑΠΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 38 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
39 ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 39 ΞΥΓΑΛΑ ΣΟΦΙΑ
40 ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ
 

 

ΤΡΙΤΗ 10/10/17    20:30

1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
2 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
3 ΠΟΝΤΙΚΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
4 ΡΑΜΠΑΝΤΙ ΙΑΚΩΒΟΣ
5 ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
9 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
10 ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝ.
11 ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΣΑΡΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
14 ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
15 ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
18 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
19 ΣΦΕΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
20 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
21 ΤΑΡΠΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
22 ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
23 ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
24 ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
25 ΤΖΗΚΑ ΝΑΤΑΣΑ
26 ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
27 ΤΣΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
28 ΤΣΙΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
29 ΤΣΙΟΥΜΠΛΕΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
30 ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
31 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
32 ΧΑΤΖΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
33 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Παρασκευή 13 Οκτωβρίου στα γραφεία της Ένωσης  Εθνικό Καυτανζόγλειο Στάδιο | Κτίριο Κ2, 2ος όροφος

  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13/10/17  16:30
1 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΓΙΑΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
5 ΚΟΥΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
6 ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ
   
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13/10/17  17:00
1 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
2 ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΑΝΑΤΟΛΗ
5 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΛΑΣΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13/10/17  17:30
1 ΜΠΕΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
2 ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΘΗΝΑ
5 ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
 

Συνάδελφοι, την Πέμπτη  5/10/2017  και ώρα  18:30  στα  γραφεία του Συνδέσμου Διαιτητών  Καλαθοσφαίρισης Θεσσαλονίκης (Βαλαωρίτου 7, 4ος όροφος), θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτική συγκέντρωση με θέματα κανονισμών και την επίλυση αποριών.