Εκτύπωση

1η αγωνιστική:

ΠΑ 28/9/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ

ΣΑ 29/9/18

16.30

ΚΑΠΠΑ 2000

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ.

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

ΣΑ 29/9/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ Α.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Ν.

ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΚΥ 30/9/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/9/18

21.30

M.E.N.T.

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΠΕ 27/09/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΣΑ 29/09/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ.

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

ΣΑ 29/09/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ Α.

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/09/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/09/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ


2η αγωνιστική:

ΣΑ 06/10/18

16.00

Μ.Ε.Ν.Τ.

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ

ΣΑ 06/10/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 06/10/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 06/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 06/10/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 06/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΣΑ 06/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 07/10/18

17.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 07/10/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΚΥ 07/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΚΟΕΝ

ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ

ΠΑ 05/10/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Ν.

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Α.

ΣΑ 06/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΥ 07/10/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΥ 07/10/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΚΥ 07/10/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

 

3η αγωνιστική:

ΣΑ 13/10/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΑ 13/10/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΣΑ 13/10/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑ 13/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

KY 14/10/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

KY 14/10/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

KY 14/10/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

KY 14/10/18

21.30

M.E.N.T.

ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΑ

ΠΕ 11/10/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΠΑ 12/10/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ Φ.

ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΑΡ.

ΣΑ 13/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥ 14/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

 

Κύπελλο:

ΣΑ 20/10/18

21.45

ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΣΑ 20/10/18

18.20

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 20/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΠΕ 18/10/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΑΣΠΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΣΑ 20/10/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ

ΚΥ 21/10/18

18.45

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΛΑΣΠΑ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 20/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 20/10/18

20.00

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΚΥ 21/10/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ

ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α.

ΣΑ 27/10/18

19.45

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΜΠΕΝΑΚΗ Α.

ΣΑ 27/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΜΠΕΝΑΚΗ Α.

ΣΑ 20/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

 

4η αγωνιστική:

ΠΑ 02/11/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΛΗΣ

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ

ΣΑ 03/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΛΗΣ

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ

ΣΑ 03/11/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 04/11/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΚΩΣΤΗΣ

ΚΟΕΝ

ΠΕ 01/11/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑ 03/11/18

16.30

ΚΑΠΠΑ 2000

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΣΑ 03/11/18

20.00

ΚΑΠΠΑ 2000

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΥ 04/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΚΥ 04/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

 

5η αγωνιστική:

ΠΑ 09/11/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΣΑ 10/11/18

16.00

Μ.Ε.Ν.Τ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΑ 10/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 10/11/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 11/11/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 11/11/18

21.30

Μ.Ε.Ν.Τ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥ 11/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΑ

ΣΑ 10/11/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 10/11/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑ 10/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕ 08/11/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 11/11/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 11/11/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΚΥ 11/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ