Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ του Συνδέσμου Κριτών Καλαθοσφαίρισης Ν.Θεσσαλονίκης (Σ.Κ.Κ.Θ) σας προσκαλούν στην εορταστική εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας,που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11:00 στο Cafe Bar-Restaurant Remvi,Κανάρη 2 στην Ν.Κρήνη Θεσσαλονίκης.τηλ.2310-433100.Ελπίζουμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας.

Με τις καλύτερες ευχές για τη νέα χρονιά.

Συνάδελφοι!

Σας ενημερώνουμε ότι, ο πατέρας της Ελένης Διβόλη που είναι Διαιτητής του Σ.Δ.Κ.Θ., μετά από σοβαρό τροχαίο ατύχημα, νοσηλεύεται εδώ και 3 μήνες στο Νοσοκομείο ΑΧΕΠΑ και ήτανε στην εντατική σε καταστολή 1,5 μήνα. Γιά την αποκατάσταση της υγείας του επιβάλεται να μεταβεί σε Κέντρο Αποκατάστασης όπου απαιτείται μεγάλο κόστος. Παρακαλείσθε αν μπορείτε να συνδράμετε οικονομικώς.

Αριθμός Λογαριασμού τράπεζας Πειραιώς: IBAN: GR17 0172 2300 0052 3008 5356 210 Διβόλη Ελένη του Χρήστου.

Συνάδελφοι, σας ανακοινώνουμε ότι αναβάλλονται όλοι οι αγώνες της Ε.ΚΑ.Σ.Θ σήμερα Τετάρτη 09/01/2019 λόγω της κακοκαιρίας,

 

Συνάδελφοι, από την Τρίτη 11/12/18 μπορείτε να επικοινωνείτε με την Ε.ΚΑ.Σ.Θ (10.00-15.00) τηλ.2310 953822 προκειμένου να ενημερωθείτε για το ποσό των οδοιπορικών σας εξόδων και την προσκόμιση σχετικής απόδειξης αντίστοιχου ποσού.

1η αγωνιστική:

ΠΑ 28/9/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ

ΣΑ 29/9/18

16.30

ΚΑΠΠΑ 2000

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ.

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

ΣΑ 29/9/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ

ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ Β’ ΚΡΙΤΗΣ

ΣΑ 29/9/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ Α.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Ν.

ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ

ΣΑ 29/9/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΚΥ 30/9/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/9/18

21.30

M.E.N.T.

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΠΕ 27/09/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΣΑ 29/09/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ.

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

ΣΑ 29/09/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ Α.

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/09/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 30/09/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ


2η αγωνιστική:

ΣΑ 06/10/18

16.00

Μ.Ε.Ν.Τ.

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ

ΣΑ 06/10/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 06/10/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 06/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 06/10/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 06/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΣΑ 06/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 07/10/18

17.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 07/10/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΚΥ 07/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΚΟΕΝ

ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ

ΠΑ 05/10/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Ν.

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ Α.

ΣΑ 06/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΥ 07/10/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΥ 07/10/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΚΥ 07/10/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

 

3η αγωνιστική:

ΣΑ 13/10/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΑ 13/10/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ Β.

ΣΑ 13/10/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑ 13/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΚΟΥΔΑΣ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

KY 14/10/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

KY 14/10/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

KY 14/10/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

KY 14/10/18

21.30

M.E.N.T.

ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΑ

ΠΕ 11/10/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΠΑ 12/10/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ Φ.

ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΑΡ.

ΣΑ 13/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΣΑ 13/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥ 14/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

 

Κύπελλο:

ΣΑ 20/10/18

21.45

ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΛΗ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΣΑ 20/10/18

18.20

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 20/10/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΠΕ 18/10/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΑΣΠΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΣΑ 20/10/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ

ΚΥ 21/10/18

18.45

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΛΑΣΠΑ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 20/10/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 20/10/18

20.00

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΚΥ 21/10/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ

ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α.

ΣΑ 27/10/18

19.45

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΜΠΕΝΑΚΗ Α.

ΣΑ 27/10/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΜΠΕΝΑΚΗ Ν.

ΜΠΕΝΑΚΗ Α.

ΣΑ 20/10/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

 

4η αγωνιστική:

ΠΑ 02/11/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΣΑ 03/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΛΗΣ

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ

ΣΑ 03/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΛΗΣ

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ

ΣΑ 03/11/18

20.00

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 04/11/18

21.30

ΠΥΛΑΙΑΣ

ΚΩΣΤΗΣ

ΚΟΕΝ

ΠΕ 01/11/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑ 03/11/18

16.30

ΚΑΠΠΑ 2000

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

18.15

ΚΑΠΠΑ 2000

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΣΑ 03/11/18

20.00

ΚΑΠΠΑ 2000

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 03/11/18

21.30

ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΚΥ 04/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΚΥ 04/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ

 

5η αγωνιστική:

ΠΑ 09/11/18

19.45

ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΣΑ 10/11/18

16.00

Μ.Ε.Ν.Τ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΣΑ 10/11/18

19.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΣΑ 10/11/18

21.30

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΡΟΥΤΑ

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 11/11/18

15.30

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΛΑΝΗ Π.

ΚΟΥΔΑΣ

ΚΥ 11/11/18

21.30

Μ.Ε.Ν.Τ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥ 11/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΑ

ΣΑ 10/11/18

18.15

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑ 10/11/18

19.50

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑ 10/11/18

21.30

ΦΟΙΝΙΚΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕ 08/11/18

19.45

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 11/11/18

17.30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΚΥ 11/11/18

19.20

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

ΚΥ 11/11/18

21.15

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ

ΤΖΗΚΑ

Ο Σύνδεσμος Κριτών διοργανώνει Σεμινάριο για τα μέλη του Σ.Κ.Κ.Θ που αφορά τους Νέους Κανονισμούς Καλαθοσφαίρισης με ομιλητή τον Εθνικό Καθηγητή Διαιτησίας Κ. Γεώργιο Τανατζη.

Και θα διεξαχθεί την Πέμπτη 11/10/18 και ώρα 18:00μμ. στην αίθουσα τύπου του Καυτανζογλείου Σταδίου στο Κτίριο της Διοίκησης.
Ο Σύνδεσμος Κριτών ανακοινώνει στα μέλη του ότι, οι δηλώσεις ενεργείας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19, υποβάλλονται εκτός από την Ε.Ο.Κ. και την Ε.ΚΑ.Σ.Θ., και στο γραφείο του Συνδέσμου (Βασ. Ηρακλείου 14, 4ος όροφος), από την Δευτέρα 18 Ιουνίου έως και την Παρασκευή 29 Ιουνίου 2018, τις ώρες και ημέρες λειτουργίας του. Όσοι αδυνατούν να προσέλθουν, μπορούν να στείλουν τη δήλωσή τους με e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (κατεβάστε την δήλωση από εδώ)